przegrane kilkoma bramkami, głupie remisy.. 0 punktów u siebie! dramat..

Skąd: Bydgoszcz/Łódź

PostWysłany: Pon , 02 Cze 2008, 0:31 Back to top

Czas na podsumowanie rundy, skoro Krawiec już zaczął... Myślę, że warto się skupić tylko na tej rundzie, bo z jesieni zostało nas może trzech typa (bez juniorów)..

Krawiec napisał:
Łukasz Walczak'Waluś"405minut zagrał jako bramkarz a 292 jako zawodnik z pola strzelił jedna bramkę.
Ciężko mi wypowiedzieć się i ocenić tego pana ogólnie przyzwoita runda w jego wykonaniu.

Adam Radecki 810minut na swoj temat nic nie powiem pozostawie to ocenie innych mam nadzieje że ktoś sie
wypowie.

Bartek Goździk "Zawisza"630minut Czesto próbowany na różnych pozycjach. Solidny tylko tyle moge powiedzieć

Łukasz Konopacki 287minut Czasem nie moge zrozumieć czemu zostaje zdjęty z boiska. W każdym meczu zostawia na
boisku troche zdrowia.

Adam Sawicki 810minut jedna bramka Przemianowany z pomocnika na obrońce bardzo trafne. Solidny, ale czasem
troche za bardzo ciągnie go do przodu

Adam Kędzierski 565minut jeden gol. Kolejny zawodnik lini defensywnej który raczej nie daje sie przejść.
Adaś Twoim mankamentem jest jedno często głupio faulujesz co nie przynosi rezultatów a wręcz odwrotnie.

Jacek Filipowski 349minut Jak juz kiedyś napisałem czasem Cię nie rozumiem. Bardzo dobry mecz przeplatasz
beznadziejnymi. Dziwi mnie twoje podejście do drużyny.

Heniu Andrysiak 135minut Mało mogę powiedzieć o tym zawodniku gdyż dołączył do nas pod koniec sezonu. Jeśli
się zgra z drużyną będzie to kolejne wzmocnienie.

Potrek Fibak 585 minut. Nasz najlepszy skrzydłowy nic więcej o tym chłopaku.

Dominik Fijałkowski 281minut jedna bramka. Junior który wchodzi do seniorów. Będzie musiał powalczyć o środek
pola bo robi się tam ciasno. Uwziął sie na mnie i chce mnie od czsu do czasu skasować.

Albert Ottou 253minuty kolejny środkowy do kolekcji. Jedyny jego problem to to że nie potrafi trzymać swojej
pozycji ale po za tym bardzo dobrze.

Adrian Wiszniowski "Adzik" 290minut mój ulubieniec. Pozytywnie zakręcony, jedna poważna wada jak przychodzi
mecz pali się psychicznie.

Tomek Oszczyk 145minut jedna bramka. Leczył kontuzje i nie wiele mozna powiedzieć o nim. Jedna sytuacja i wiele
osób zmieniło o nim zdanie ale gdzie jest 15 dorosłych ludzi tam zawsze zdarzają sie spięcia. Nie zapomnij tylko
o jednym tworzymy drużyne i jako drużyna zawsze staniemy za Tobą.

Damian Damas 315minut Kolejny junior w senniorach. Szybki z Fibakiem na lewym z nim na prawym i to może być
zabójczym duetem pomocników.

Wojtek Matyńka 237minut jak już grał wnosił dużo w srodek pomocy wspierając rownież linie defensywną.

Robert Sieradzki 790 minut 4bramki jedna wada jak już ma piłke nie widzi co się dzieje koło niego.

Jean-Baptiste Mvondo 450 minut 2 bramki jak na napastnika słaby wynik ale może obudzi sie w nowym sezonie.

Jarek Franaszczyk 562 minuty 7 bramek najskuteczniejszy napastnik w naszej drużynie .

Marcin Groma 405 minut nasz pierwszy bramkarz ma potencjał ale chyba nie do końca go wykorzystuje.

Łukasz Jabłoński 11minut zaliczył narazie tylko epizod w seniorach jego czas jeszcze nadejdzie.

Daniel Gołygowski 90minut waleczny nieustepliwy ale w seniorach sie trochę spalił.

Przemek Żebrowski 33 minuty na jesieni bede mogł o nim powiedzieć coś więcej narazie jestem za nim.

Pewne rzeczy opisane tutaj mogą sie nie zgadzać ze stanem faktycznym ale starałem sie coś produktywnego
o druzynie napisać.

Czas na oceny za cały sezon:
Waluś-8,Zawisza-8,Radecki-?,Sawicki-9,Kędzierski-8,Konopacki-7,Filipowski-5,Heniu-5,Dominik-6,Fibak-9,
Adzik-6,Oszczyk-6,Albert-6,Damas-7,Matyńka-7,Robert-8,Jasiu-6,Jarek-7,Groma-7,Klucha-5,Żebrowski-6,
Jabłoński-2,

Niektóre noty są niskie ale wpływ miało też to kto ile grał.Mam nadzieje że nikt się nie obrazi za takie
podsumowanie.Krytyka mile widziana.

Moje oceny (skala 1 - 10, dotyczą zarówno meczy, zaangażowania, jak i treningów):

bramkarze:

Marcin Groma - zdecydowanie numer 1 w KPV, ale przez brak treningów puszczał głupie bramki, niestety decydujących o wynikach meczy.. Sporo nam jednak wybronił i to go ratuje... OCENA:7
Łukasz Walczak - bramkarz z przymusu.. dobrze, że się godzi na stanie w bramce, bo bez chętnego by było ciężko... jednak co do obiektywnej oceny muszę być konsekwentny... błędy, błędy i jeszcze raz kosztowne błędy! ostatni incydent przelał czarę goryczy! zdarza się Łukaszowi wyjąć kilka piłek niemożliwych a potem wpada "dziwny" gol... Gdy gra w polu jest już lepiej.. choć czasem brak mu zimnej krwi i podejmuje dziwne decyzje.. poza tym - za dużo gadania, chamstwa i agresji na boisku... trzeba się skupić na grze a nie na udowadnianiu wszystkim swych racji (które bywają mylne).. OCENA: bramkarz: 3 ,w polu: 5
plus za to, że jako działacz się wyrobił i robi dla KV wiele dobrego!

obrońcy:

Adam Radecki - nasz kapitan.. ostatnia ostoja i nadzieja białych Wink wiele fantastycznych meczy.. rozegrał wszystkie spotkania w rundzie w pełnym wymiarze czasowym.. grywał z bólami, kontuzjami i innymi "dolegliwościami".. zawsze pewny.. zawdzięczamy mu, że niekiedy nie dostawaliśmy po 6, 7, czy 8 bramek do tyłu.. BRAWO Adam! Stajesz się ikoną w tym klubie... "Wart każdych pieniędzy" - słowa trenera mówią wszystko.. Świetnie mi się z Tobą gra i trenuje.. mam nadzieję, że w sezonie 2008/2009 też będziemy mieli okazję pograć razem.. OCENA: 9 + 1 za zaangażowanie w życie KPV

Bartosz Goździk "Zawisza" - niektórym ciężko mówić o sobie a mi jest najłatwiej, bo najwięcej wiem Wink schodząc po każdym meczu z boiska czuję to jak zagrałem.. mam świadomość błędów.. rozegrałem 7 spotkań w tej rundzie.. według mnie 2 zawaliłem a z innych 2 jestem w pełni zadowolony.. nie tylko w każdym meczu, ale i w treningi wkładałem maxa co skutkowało urazami (nie przepracowana zima przez kontuzję dała o sobie znać na półmetku).. OCENA: .... nie pokuszę się - niech inni mnie wyręczą Rolling Eyes

Łukasz Konopacki - ja wiem czemu jest ściągany z boiska.. braki kondycyjne.. to niestety widzimy my i nasi przeciwnicy.. ale jak ma siły to gra świetne.. zacina się gdy zaczyna już brakować sił.. będzie z Ciebie pożytek chłopie na jesień! tylko "grzeczniej" i "nie obrażaj, nie obrażaj" Wink OCENA: 6

Adam Sawicki - drugi a zarazem ostatni z tych, co zagrali pełne mecze.. robi się z niego rasowy obrońca.. ma niezłe warunki do tego by stać się liderem obrony.. mniej brazyliany w obronie i będzie jeszcze lepiej! OCENA: 8

Adam Kędzierski - solidny, dobrze gra w powietrzu.. zawsze walczy do końca.. muszę przyznać, że taka obrona robi wrażenie Cool OCENA: 8

Jacek Filipowski - coś tam w nim jest.. ale według mnie za mało.. ze spraw poza piłkarskich.. odkąd pierwszy raz kopnąłem piłkę - zawsze gralem po to by wygrać! zawsze chciałem grać! jak grałem to na całego i bez opamiętania! tego mu zdecydowanie brak.. może ma rezerwy.. może.. ale w głowie jest obok klubu a to niewybaczalne.. pamiętaj, że jeśli mówisz o KPV to mów wygraliŚMY, przegraliŚMY, zremisowaliŚMY... a nie wygraLI, przegraLI... OCENA: 3

Heniu Andrysiak - od sparingu z Kotanem go pamiętam.. wtedy wydał mi się twardy, trudny do przejścia, zdecydowany.. i to potwierdził.. czas pokaże na ile uda mu się wniknąć w team.. OCENA: 5

pomocnicy:

Potrek Fibak - zapiernicza po tej lewej stronie jakby miał motorek w... nogach.. świetne wrzutki.. dobry w destrukcji.. dobrze prowadzi rozgrzewki Laughing fajny chłopak.. OCENA: 8

Dominik Fijałkowski - junior, ktory na poważnie wchodzi do składu.. wiem, że stać go na więcej, ale i tak gra bardzo dobrze.. ciężka praca sprawi by zrobił się z niego świetny rozgrywający.. OCENA: 7 + 1 za zaangażowanie w życie KPV

Albert Ottou - twardy, zadziorny.. mocny na nogach.. wojownik środka pola.. no właśnie.. środka a nie obrony prawej, lewej.. duży pożytek z Aliego w pełni sił będzie - zobaczycie! OCENA: 6

Adrian Wiszniowski - czasem się zastanawiem gdzie jest w czasie meczu.. co w jego głowie się tli.. ostatnie derby? liga mistrzów? sytuacja widzewa na przekroju ostatnich 10 lat? wtorkowy odcinek teletubisiów?! i to wszystko w czasie meczu.. jako obserwator lepszy niż jako zawodnik.. za łatwo się podpala.. wg mnie głównym problemem jest psychika... OCENA: 4

Tomek Oszczyk - po kontuzji w sumie można powiedzieć 1 mecz.. jeśli bym miał oceniać tylko po grze - 7.. ale tu chodzi o coś więcej.. OCENA: 5*

* - gdyby nie mecz w Dąbrówce byłoby 3..

Damian Damas - kolejny junior.. zdolny, z papierami na grę.. jednak póki co w seniorach nie zachwycił.. OCENA: 6

Wojtek Matyńka - następny z młodej krwi.. nie wiem czy w obronie nie jesteś lepszy niż w pomocy.. choć tam radzisz sobie całkiem nieźle.. bedzie pożytek na jesieni, oj będzie.. trener na Ciebie dmuchał i chuchał - wiemy juz czemu.. OCENA: 6

napastnicy:
Robert Sieradzki - nasz as atutowy.. piłka go szuka.. jak dostawi głowę to w 7 akcjach na 10 jest gol.. szkoda, ze tak lubi wozić się z piłką co czasem niewiele daje.. ale silny chłop w ataku, nie boi się walki! brawo! świetna runda i zawsze mądre słowa w szatni! OCENA: 8

Jean-Baptiste Mvondo - Jean zrobił się bardzo problemowy.. coraz więcej rzeczy mu nie pasuje.. strzelił ważne bramki w Ksawerowie z Nerem i... i to wszystko.. zniknął ten błysk w oku, który miał jeszcze latem 2007.. OCENA: 6

Jarek Franaszczyk - chłopaka ratują statystyki.. strzela bramki, ale czasem doprowadza swoim zachowaniem do szewskiej pasji.. gwiazda.. w B klasie potrzeba rzemieślników a nie asiorów.. i te kółeczka.. 3 na 5 zbędne.. na minus to, że nie da sobie przetłumaczyć niczego.. OCENA: 7

Łukasz Jabłoński - młody chłopak.. ma czas.. rozwija się nieźle.. po tej chwili gry ciężko oceniać...

Daniel Gołygowski - zagrałeś 1 mecz jak poszło mi kolano.. byłem, widziałem i patrzyłem tym krytyczniej.. kilka błędów.. zrobiłeś karnego w dziwnej i niegroźnej sytuacji.. na seniorów za wcześnie.. dodać do tego należy jeszcze pamiętną sytuację gdy przed jednym z treningów..... sam wiesz i kumaci wiedzą... zachowanie głupie i szczenaickie! choć wszyscy juniorzy mają pewien epizod na swoim koncie... OCENA: 2

Przemek Żebrowski - udany debiut.. spokojny chłopak.. ok.. OCENA: 5

OCENY mają charakter czysto subiektywny.. każdy może miec swoje zdanie na temat gry własnej jak i kolegów.. ale z krytyki trzeba wyciągać wnioski... nikt nie krytykuje bez powodów i dla znieważenia czy ośmieszenia.. tu chodzi o pewnie efekt, który ma być widoczny już za kilka miesięcy - gdy ruszy nowy sezon!

Ostatnio zmieniony przez Zawisza dnia Pon , 02 Cze 2008, 13:53, w całości zmieniany 6 razy
domi
Członek Komisji Rewizyjnej

Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 145 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon , 02 Cze 2008, 20:11 Back to top

moim zdaniem po dobrym przepracowanej przerwie od nowego sezonu bedziemy bardzo silnym zespolem i spokojnie bedziemy walczyli z kazda druzyna jaka ona by nie byla a jak kazdy gral to sam dobrze wie Smile
numer_13
Prezes KS Victoria Łódź

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 275 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon , 02 Cze 2008, 20:27 Back to top

cóż, ja też coś powiem od siebie... a więc:

Groma: hmm, zawsze wydawało mi się, że bramkarz nr 1 to taki, który zawsze broni. uważam, ze wiosną nie było bramkarza, którego można określić numerem jeden. co do Gromy, jest fantastycznym bramkarzem, ale mało trenuje, gość ma pecha, albo szkoła albo kontuzja albo sędzia. Jeśli będzie trenował, a Klub nie pozyska nowego bramkarza to będzie bronił. Zdarzyło mu się też skiksować. grę oceniam na 6.

Radecki: kapitan i kasownik w jednym. Motywuje zespół, oaza spokoju na boisko. Pragnę porównać go do Naszych poprzednich stoperów i Adam gra czysto. Uważam, najlepszy zawodnik Naszego zespołu. 9

Goździk: ogólna sprawność fizyczna, szybkość, nieustępliwość i zaangażowanie sprawia, że jest godnym zaufania zawodnik. No i uniwersalny. Grał zarówno na boku obrony(prawa,lewa), na środku obrony i środku pomocy. 8

Sawicki: pierwszy mecz jako pomocnik mi się nie podobał w jego wykonaniu, przekwalifikowanie go na środkowego obrońcę było bardzo trafne. Walczył, nie odpuszczał, bronił. 7

Kędzierski: kolejny dobry stoper. On i Adam Radecki mogą spokojnie grać na środku bez ostatniego stopera. Dużo widzi, czyste wślizgi. Dawno takiego stopera u nas nie było. Może grać w środku obrony i pomocy. Więc rywalizacja na środku będzie ciekawa 7

Konopacki: gra u nas krótko, ale to dobry interes z jego trasferem. Boczny obrońca z ofensywnymi aspiracjami, takich defensorów nam trzeba. Braki kondycyjne, ale można je spokojnie nadrobić 6

Filipowski: sprawia wrażenie totalnego amatora. zero zaangażowania. dla niego gra w Klubie jest jak gra na podwórku. nie ważne czy wygra nie ważna czy w ogóle zagra. problemy komunikacyjne z pozostałymi obrońcami podczas meczu. 2

Ottou: kontuzja kolana sprawia, że nie pokazuje całego potencjału. na plus przemawia jego umiejętności w odbiorze i świetne piłki do skrzydeł. ale na minus, biega wszędzie. ustala krycie, ale sam nie kryje. 6

Franaszczyk: jak go ktoś nazwał Pan Kółeczko. hmm. strzelił w tej rundzie podobno 7 goli, a moim zdaniem mógł 17. genialna technika i przegląd pola przemawiają za nim, mimo niskiego wzrostu walczy w powietrzu. 5

Fibak: niski, szybki, typowy skrzydłowy. potrafi wrzucać niesamowite piłki. za wiele o nim nie powiem, bo nie mam słow na jego pozytywną grę. mimo, że ocenia nie za wysoko, to bardzo go cenię jako zawodnika 6

Sieradzki: takich napastników nam trzeba. twardy, nieustępliwy. niczego się nie boi, lecz niestety mało widzi, czasem mógłby podać a tego nie robi. Mimo to. 7

Mvondo: bardzo słaba wiosna, strzelił chyba dwa gole w pierwszym meczu, ale nic poza tym. powoli staje się gwiazdeczką. 4

Fijałkowski: zdolny junior. ostatnio w słabej formie, ale jest to wielka konkurencja dla jarka jako playmarer bez oceny

Damas: szybki, dobry technicznie, mocne uderzenie. czego chcieć więcej od skrzydłowego? nasz Klubowy MESSI Razz bez oceny

Matyńka: uniwersalny zawodnik. lecz moim zdaniem zdecydowanie lepiej będzie grał w defensywie. bez oceny

Żebrowski, Oszyczyk, Gołygowski i Jabłoński grali zbyt mało by ich oceniać.

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za moje zdanie. Każdy ma do niego prawo. Ja osobiście uważam, że co do mojej osoby Panowie czasem zapominają o pewnych rzeczach. ale cieszę się, że nie boją się powiedzieć co myślą.
Kasieńka

Posty: 24 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon , 02 Cze 2008, 22:57 Back to top

Oglądałam wiele meczy KPV... w różnym składzie. Uważam, że ta ekipa jest w stanie walczyć jak równy z równym, z każdym przeciwnikiem. Dlatego duży + dla Was wszystkich za zaangażowanie i walkę, którą nie raz można zauważyć na boisku.

Życzę wielu sukcesów Smile

PS: W przyszłym sezonie na pewno będzie lepiej...Kobieca intuicja nigdy nie zawodzi Wink
numer_13

PostWysłany: Wto , 03 Cze 2008, 14:14 Back to top

Zawisza napisał:

Chyba mogę się z tą ocenią nie zgodzić, otóż zdaje sobie sprawę, iż nie jestem rewelacyjnym bramkarzem. Lecz zadziwia mnie fakt, że Marcin został oceniony ponad dwa razy lepiej ode mnie. Mam wrażenie, że pamięta się tylko moje błędy. Popełniłem 3 kosztowne błędy (gol na 1-2z Nerem, gol na 2-3 z Hetmanem oraz gol na 3-2 z Dąbrówką). Marcin popełnił moim zdaniem też trzy błedy po jednym w meczu z Orłem, Pisią i Tornado. Nie chce się tu wybielać, ale poprostu wyrazić swoje zdanie, iż się z oceną Zawiszy nie zgadzam. O sytuacji z Dąbrówki mówić nie chcę, wystarczy, że drużyna bedzie o tym mówić przez dobre pół roku...
domi

PostWysłany: Wto , 03 Cze 2008, 15:47 Back to top

co to za roznica ile zrobiliscie bledow moze nie musielibyscie ich robic gdyby lepiej zachowali sie zawodnicy z pola a moze poprostu nie powinniscie ich robic
jaro

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 42 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: łódż

PostWysłany: Wto , 03 Cze 2008, 20:47 Back to top

siema co ciekawego bylo omawiane na treningu , niemoglem wyrwac sie z roboty jak w czwartek jest trening ?
numer_13

PostWysłany: Wto , 03 Cze 2008, 20:50 Back to top

w sumie było krótko o meczach... w czwartek jest o 17.45 mają być wszyscy, będzie podsumowanie sezonu i omawiane sprawy organizacyjne. (piłki, stroje, itp)