FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum FORUM KLUBU SPORTOWEGO VICTORIA ŁÓDŹ Strona Główna » Victoria Łódź - Seniorzy

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 413 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bydgoszcz/Łódź

PostWysłany: Sob , 31 Maj 2008, 18:53 Back to top

Mecz kuriozum.. szybkie prowadzenia 1:0, potem 2:0.. 3:0!! i taki SKANDAL NA KONIEC!!

wg mnie lepiej zremisować 3:3 z honorem niż bez podstaw atakować sędziego! co do przebiegu meczu to mieliśmy swoje szanse na kolejne bramki, ale oni także.. zagraliśmy świetne spotkanie a wynik nie odzwierciedla gry i samego przebiegu meczu..

Waluś.. zgoda, że wyjąłeś 2 setki. ale od tego jesteś.. chciałbym przypomnieć, że jesteś zastępcą kapitana... czy to było zachowanie godne tej funkcji? czy to nie tak, że krytykę trzeba umieć wyrazić czasem innymi słowami?! znowu przez taką głupotę wiele tracimy! tyramy 92minuty by wywieźć wynik taki jakbyśmy w ogóle nie grali - PARANOJA!!!

AMEN!

na zawodnika meczu głosujemy pisząc posta i uzasadnienie..

ZAWODNIK MECZU - Pan z nr 3! takiego napadziora nam trzeba! przewyższa rywali o dwie lub trzy klasy!!! BRAWO ZA TEN MECZ!!

PostWysłany: Sob , 31 Maj 2008, 19:40 Back to top

mojego zachowania pod koniec tłumaczył nie będę. było bezmyślne i bezsensowne. człowiek uczy się na błędach, poniosło mnie. obiecać tylko mogę, że więcej czegoś takiego nie zrobię.

Jedyne co mogę powiedzieć, to PRZEPRASZAM!

Zrobię wszystko, by Nasz (chyba mogę powiedzieć, bo coś na plus przez te 92minuty zrobiłem) wysiłek nie poszedł na marne i mecz zakończył się wynikiem boiskowym 3-3.

Jeszcze raz po prostu PRZEPRASZAM! Nic i nikt nie jest w stanie mnie wytłumaczyć z tego co zrobiłem. ;-(

Ostatnio zmieniony przez numer_13 dnia Sob , 31 Maj 2008, 19:40, w całości zmieniany 2 razy
Krawiec

Posty: 73 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob , 31 Maj 2008, 20:22 Back to top

Z mojej strony chce wam podziekować za walke i przeprosić bo gdyby nie ja to mogłoby byc 3:2 dla nas. Nie bede sie tu w zaden sposob usprawiedliwial ale uwierzcie mi ze chyba mam przepukline bo bardzo mi napuchlo w okolicy j... Bardzo dobrze zagral Tomek Oszczyk o Robercie i Gromie nie wspominajac Waluś teraz slowo do Ciebie gdybys nie wyglupił sie pod koniec to uwierz mi ze odjezdzal bys z tamtad w roli bohatera a tak troche inaczej wyszlo. Przepraszam ze Cie pchnalem na boisku ale uwierz mi ze wszyscy i Ty rowiez nacharowali sie na tym boisku. Postaram sie pozniej zrobic ocene poszczegolnych zawodnikow.
Krawiec

PostWysłany: Sob , 31 Maj 2008, 23:01 Back to top

Łukasz Walczak'Waluś"405minut zagrał jako bramkarz a 292 jako zawodnik z pola strzelił jedna bramkę.
Ciężko mi wypowiedzieć się i ocenić tego pana ogólnie przyzwoita runda w jego wykonaniu.

Adam Radecki 810minut na swoj temat nic nie powiem pozostawie to ocenie innych mam nadzieje że ktoś sie
wypowie.

Bartek Goździk "Zawisza"630minut Czesto próbowany na różnych pozycjach. Solidny tylko tyle moge powiedzieć

Łukasz Konopacki 287minut Czasem nie moge zrozumieć czemu zostaje zdjęty z boiska. W każdym meczu zostawia na
boisku troche zdrowia.

Adam Sawicki 810minut jedna bramka Przemianowany z pomocnika na obrońce bardzo trafne. Solidny, ale czasem
troche za bardzo ciągnie go do przodu

Adam Kędzierski 565minut jeden gol. Kolejny zawodnik lini defensywnej który raczej nie daje sie przejść.
Adaś Twoim mankamentem jest jedno często głupio faulujesz co nie przynosi rezultatów a wręcz odwrotnie.

Jacek Filipowski 349minut Jak juz kiedyś napisałem czasem Cię nie rozumiem. Bardzo dobry mecz przeplatasz
beznadziejnymi. Dziwi mnie twoje podejście do drużyny.

Heniu Andrysiak 135minut Mało mogę powiedzieć o tym zawodniku gdyż dołączył do nas pod koniec sezonu. Jeśli
się zgra z drużyną będzie to kolejne wzmocnienie.

Potrek Fibak 585 minut. Nasz najlepszy skrzydłowy nic więcej o tym chłopaku.

Dominik Fijałkowski 281minut jedna bramka. Junior który wchodzi do seniorów. Będzie musiał powalczyć o środek
pola bo robi się tam ciasno. Uwziął sie na mnie i chce mnie od czsu do czasu skasować.

Albert Ottou 253minuty kolejny środkowy do kolekcji. Jedyny jego problem to to że nie potrafi trzymać swojej
pozycji ale po za tym bardzo dobrze.

Adrian Wiszniowski "Adzik" 290minut mój ulubieniec. Pozytywnie zakręcony, jedna poważna wada jak przychodzi
mecz pali się psychicznie.

Tomek Oszczyk 145minut jedna bramka. Leczył kontuzje i nie wiele mozna powiedzieć o nim. Jedna sytuacja i wiele
osób zmieniło o nim zdanie ale gdzie jest 15 dorosłych ludzi tam zawsze zdarzają sie spięcia. Nie zapomnij tylko
o jednym tworzymy drużyne i jako drużyna zawsze staniemy za Tobą.

Damian Damas 315minut Kolejny junior w senniorach. Szybki z Fibakiem na lewym z nim na prawym i to może być
zabójczym duetem pomocników.

Wojtek Matyńka 237minut jak już grał wnosił dużo w srodek pomocy wspierając rownież linie defensywną.

Robert Sieradzki 790 minut 4bramki jedna wada jak już ma piłke nie widzi co się dzieje koło niego.

Jean-Baptiste Mvondo 450 minut 2 bramki jak na napastnika słaby wynik ale może obudzi sie w nowym sezonie.

Jarek Franaszczyk 562 minuty 7 bramek najskuteczniejszy napastnik w naszej drużynie .

Marcin Groma 405 minut nasz pierwszy bramkarz ma potencjał ale chyba nie do końca go wykorzystuje.

Łukasz Jabłoński 11minut zaliczył narazie tylko epizod w seniorach jego czas jeszcze nadejdzie.

Daniel Gołygowski 90minut waleczny nieustepliwy ale w seniorach sie trochę spalił.

Przemek Żebrowski 33 minuty na jesieni bede mogł o nim powiedzieć coś więcej narazie jestem za nim.

Pewne rzeczy opisane tutaj mogą sie nie zgadzać ze stanem faktycznym ale starałem sie coś produktywnego
o druzynie napisać.

Czas na oceny za cały sezon:
Waluś-8,Zawisza-8,Radecki-?,Sawicki-9,Kędzierski-8,Konopacki-7,Filipowski-5,Heniu-5,Dominik-6,Fibak-9,
Adzik-6,Oszczyk-6,Albert-6,Damas-7,Matyńka-7,Robert-8,Jasiu-6,Jarek-7,Groma-7,Klucha-5,Żebrowski-6,
Jabłoński-2,

Niektóre noty są niskie ale wpływ miało też to kto ile grał.Mam nadzieje że nikt się nie obrazi za takie
podsumowanie.Krytyka mile widziana.
jaro

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 42 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: łódż

PostWysłany: Nie , 01 Cze 2008, 21:10 Back to top

fajny meczyk sporo walki szkoda samej koncowki , ale moze nauczy to niektorych zawodnikow zachowania sie na boisku . Mysle ze od nowego sezonu mozemy spokojnie powalczyc z kazda druzyna
Zawisza

PostWysłany: Pią , 06 Cze 2008, 1:27 Back to top

wczoraj zapadła ostateczna decyzja w sprawie wyniku meczu w Dąbrówce Wielkiej..

czekamy na info o ewentualnej weryfikacji wyniku...
numer_13

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią , 06 Cze 2008, 10:53 Back to top

Informacji o wyniku nie ma, gdyż weryfikacją zajmuje się Wydział Gier i Ewidencji, który posiedzenia ma w poniedziałki... Mimo to, decyzja ta może nie zapaść w poniedziałek, gdyż...

Na wczorajszym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny zdecydowano to co dostałem dzisiaj w piśmie, oto jego treść:

"Wydział Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej zaprasza na posiedzenie Wydziału w dniu 12.06.2008r. na godz. 16.30:
- Zawodnika Łukasza Walczaka
w związku z meczem klasy B gr.I rozegranym w dniu 31.05.2006r. pomiędzy LKS Dąbrówka - Victoria Łódź"

Ostatnio zmieniony przez numer_13 dnia Pią , 06 Cze 2008, 17:22, w całości zmieniany 2 razy