Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 413 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bydgoszcz/Łódź

PostWysłany: Wto , 21 Kwi 2009, 9:09 Back to top

26 kwietnia 2009 roku Victoria Łódź wygrała u siebie z MKS Mianów 4:0 (1:0). Stawką tego meczu była pozycja vice lidera ligi dająca jak wiemy bezpośredni awans do A klasy. Cel udało się w pełni zrealizować a bramki dla Victorii zdobyli: Jarosław Franaszczyk, Robert Jaros, Piotr Fibak oraz Adam Sawicki (z karnego). Mianów od 71 minuty grał w osłabieniu po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla bramkarza MKS-u - Grzegorza Kurczewskiego.

Ostatnio zmieniony przez Zawisza dnia Pon , 27 Kwi 2009, 2:27, w całości zmieniany 4 razy
ansys

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 1 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Pon , 27 Kwi 2009, 6:50 Back to top

niestety mogłem być swiadkiem tylko pierwszej połowy, i jak zobaczyłem wynik to mogę powiedzieć ze to było dość dobre osiągnięcie???!!!***!!!??? A sądzę tak tylko dlatego ze mecz w pierwszej połowie był na bardzo słabym poziomie nawet jak na klasę B duzo przypadkowości nie udanych zagrań i strat piłek z obu stron. Drużyny nie stworzały ładnych akcji a nawet nie było zadnych dogodnych sytuacji do strzelenia bramki i gdyby nie gol w zamieszaniu pod bramką gości mozna by powiedzieć ze nic się nie działo na boisku. O przepraszam zapomniał bym jeszcze postawa stopera gospodarzy dodawała duzo emocji do gry i mogła doprowadzić kolegów do zawału serca po kilkunastu przepuszczonych piłkach i stworzeniu kilku grożnych sytuacji dla gości. Natomiast bardzo podobała mi się za to linia pomocy za dość dużą ruchliwość na całym boisku Napastnicy i obrońcy mogli zawsze liczyć na wsparcie co na boiskach klasy B nie często się zdarza. A jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia to poza negatywną oceną stopera. dobrze zaprezentował się strzelec bramki nr1 (nie jest to tylko ocena za bramkę) a także zawodnik "reprezentant czarnego lądu" ( przepraszam za określenie ale nie pamiętam numeru ani imienia) i bramkarz gości niestety po 2 żółtej kartce ułatwił gospodarzom zadanie.