Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 413 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bydgoszcz/Łódź

PostWysłany: Pon , 10 Lis 2008, 2:21 Back to top

Postanowiłem nie pisać o tym meczu za wiele.. Prawda jest taka, że wymęczyliśmy wygraną 3:1 a mogła być okazalsza... czego brak to już wiemy więc nie ma co o tym pisać... Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy podnieść się ze stanu 0:1 i to jest bardzo ważne.. Mecz jeśli chodzi o grę układał nam się jak marzenie, ale wynik już nie... Ważnie 3 punkty pojechały z nami do Łodzi i to jest teraz najważniejsze!

Tabela po tym meczu jest bardzo ciekawa i walka o awans zapowiada się fascynująco! Dlatego WSZYSCY na treningi zimowe by przygotować się do wiosny i zgarnąć ligę!!!

Victoria zdobywa Dąbrówkę

LKS Dąbrówka (1) 1: 3 (1) Victoria Łódź

Słoneczna pogoda oraz wysoka jak na listopad temperatura - takie warunki zapewniła aura na ten dzień. Idealne okoliczności przyrody oraz dobrze przygotowane boisko sprawiły, że od samego początku mecz zapowiadał się emocjonująco.. Sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo ciekawa dlatego od wyniku tego meczu zależało bardzo wiele... W przypadku porażki lider - Tornado Łódź - z przewagą 4 punktów górowałoby nad wszystkimi a 4 następne drużyny dzieliłaby różnica jednego meczu czyli 3 punktów..

Z pełną świadomością takiej sytuacji Victoria od pierwszych minut ruszyła do ataku. Akcje prawą i lewą stroną sunęły jedna po drugiej. Bramki jednak nie padały a strzałów wartych odnotowania było jak na lekarstwo.. Gracze LKS-u byli skutecznie powstrzymywani a ich ataki rozbijane.. Jednak już pierwszy strzał na bramkę gości okazał się zabójczy.. Nasz bramkarz odbija przed siebie uderzenie spoza pola karnego a bezpańską piłkę do bramki wtacza napastnik gospodarzy. Zawodnicy Victorii po raz kolejny zostają wystawieni więc na test psychiki.. Po bramce gra się wyrównała lecz więcej z gry posiadali przyjezdni.. Gospodarze ograniczali się do kontr, które były jednak szybko kasowane przez obronę lub interweniującego jak zawsze bezkompromisowo Marcina Duczyńskiego. Jeszcze w pierwszej połowie jedną z akcji wykorzystał Robert Jaros, który precyzyjnym strzałem pokonał golkipera rywali. Do przerwy 1:1.

Po wysłuchaniu uwag trenera i krótkiej wzajemnej mobilizacji drużyny wyszły na drugą połowę. Wyglądała bardzo podobnie do pierwszej z tą różnicą, że bramki zdobywali już tylko piłkarze w biało-niebieskich koszulkach.. Upragnione prowadzenie Victorii dał w 73 minucie Damian Damas, który przytomnie znalazł się niepilnowany na "długim słupku" bramki gospodarzy i głową skierował piłkę do siatki. Przeciwników dobił w samej końcówce Robert Jaros po bliźniaczej akcji do tej z pierwszej odsłony.. Victoria odniosła zasłużone zwycięstwo, gdyż pod bramką LKS-u kotłowało się niejednokrotnie. Mimo tej optycznej przewagi mecz nie należał do łatwych a punkty przywiezione do Łodzi z Dąbrówki smakują dzięki temu jeszcze bardziej...

Skład:
1.Duczyński - 26.Foryński[(70')19.Filipowski], 23.Goździk, 14.Radecki (C) [(81')13.Walczak], 7.Matyńka - 11.Damas, 77.Dzik, 31.Fijałkowski, 17.Fibak{55')16.Dróżdż] - 3.Jaros, 8.Sieradzki

widzów: około 25 osób (w tym 1 kibic gości)

wynik jest znany.. skład:

1.Duczyński - 26.Foryński[(70')19.Filipowski], 23.Goździk, 14.Radecki[(81')13.Walczak], 7.Matyńka - 11.Damas, 77.Dzik, 31.Fijałkowski, 17.Fibak[(55')16.Dróżdż] - 3.Jaros, 8.Sieradzki

Ostatnio zmieniony przez Zawisza dnia Czw , 27 Lis 2008, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Wojtas

Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 71 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Wto , 11 Lis 2008, 13:30 Back to top

Sorki chłopaki za słabe mecze w tej rundzie.

Ostatnio zmieniony przez Wojtas dnia Śro , 12 Lis 2008, 16:27, w całości zmieniany 1 raz