2:3 57 min. - głową
3:3 66 min. - wolny
3:4 Fijałkowski 68 min.
4:4 90 min.

(w 15 minucie Franaszczyk nie wykorzystał rzutu karnego - w walce o piłkę faulowany ponownie)

KSV: 30. Robert Kurowski - 4. Piotr Pluciński, 25. Damian Filipiak, 23. Bartosz Goździk, 11. Adrian Adamczyk (59, 7. Wojciech Matyńka) - 33. Sebastian Łabędzki (k), 5. Adam Kędzierski, 10. Dominik Fijałkowski, 19. Michał Franc - 9. Zbigniew J. Franaszczyk (89, 27. Mariusz Dobiński), 8. Robert Sieradzki (75, 21. Maciej Ślusarczyk).
TRENER: Leszek Kwaśniewicz.
Rezerwowi: 6. Bartosz Psyk, 77. Dariusz Dzik.

żółta kartka: Kędzierski.
mm221

Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 3 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob , 16 Paź 2010, 20:49 Back to top

szkoda.... w I połowie Mianów na prawdę nie chciał wygrać tego meczu. w II połowie Victoria chyba też nie chciała... sytuacje Victorii groźne i fajne szybkie kontry. Mianów? Mianów oby piłka do środka i może będzie gol.
aha, jeszcze jedno. Po pierwszej połowie kibice z Mianowa już się chyba pogodzili z porażkąWink

Ostatnio zmieniony przez mm221 dnia Sob , 16 Paź 2010, 20:51, w całości zmieniany 1 raz