Skąd: Bydgoszcz/Łódź

PostWysłany: Wto , 08 Kwi 2008, 23:28 Back to top

Już w piątek wielkie święto łódzkiej piłki!

ŁKS vs WIDZEW

Jeśli wybieracie się na ten mecz to po której stronie trybun zasiądziecie oraz jaki Waszym zdaniem padnie wynik?

wg mnie 2:0 (31' - Szczot i 84' - Kłos)

RYCERZE WIOSNY & RYCERZE POMORZA
TYCHY & ŁKS & Zawisza

Ostatnio zmieniony przez Zawisza dnia Wto , 08 Kwi 2008, 23:29, w całości zmieniany 1 raz

Smile Twisted Evil

Ostatnio zmieniony przez Kasieńka dnia Śro , 09 Kwi 2008, 15:39, w całości zmieniany 1 raz

Zawisza napisał:

hmm.. 2:0.. Kłosik strzelił, ale w 51' Wink no i nie Szczot a Adamski w 14'...

super mecz i fajna oprawa.. Bydgoski Zawisza obecny na Derbach Łodzi fball

Zetka & ŁKS
Kasieńka

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią , 11 Kwi 2008, 22:08 Back to top

Derby Łodzi dla ŁKSu... piękny mecz, efektowna oprawa... i wynik jak marzenie...DZIĘKUJEMY Smile

ZETKA & ŁKS
numer_13

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią , 11 Kwi 2008, 22:15 Back to top

hmm... obiektywnie powiem, że ŁKS był lepszy w tym meczu...

ale ŁKS musi wygrać raz na te 11 lat... Wink
Kasieńka

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią , 11 Kwi 2008, 22:22 Back to top

dostaliście niezły łomot na pożegnanie... kolejne debry za kilka lat...coś czuje, że widzew będzie się tułał po 3lidze Smile

łomot na boisku i na trybunach..

Ostatnio zmieniony przez Zawisza dnia Pią , 11 Kwi 2008, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
^cHmUrA^

Posty: 17 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob , 12 Kwi 2008, 15:40 Back to top

Co do kolejnych derbów Łodzi to jestem pewien, że będą już w przyszłym sezonie. ŁKS nie uchroni się przed spadkiem do II ligi.
Zawisza

PostWysłany: Sob , 12 Kwi 2008, 15:52 Back to top

ŁKS vs Widzew 2:0

ŁKS przeskoczył Widzew

Emocjonujące widowisko obejrzeli kibice w 58. ligowych derbach Łodzi między ŁKS-em i Widzewem. Grający na własnym stadionie piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pokazali się z lepszej strony i pokonali odwiecznych rywali 2-0 (1-0). Obydwie bramki zdobyli środkowi obrońcy gospodarzy - Marcin Adamski i Tomasz Kłos. Po tym zwycięstwie ŁKS wyprzedził w tabeli Widzew i awansował na pozycję gwarantującą utrzymanie w lidze.

Od samego początku meczu gospodarze przystąpili do zdecydowanych ataków. ŁKS wyszedł na prowadzenie już w 14. minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Sebastiana Milę środkowy obrońca gości Marcin Adamski wyprzedził niepewnie interweniującego bramkarza Widzewa i uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce. W 22. minucie gospodarze mieli szansę na podwyższenie prowadzenia. Jednak Brazylijczyk Juca Viana w dogodnej sytuacji nie zdołał pokonać Bartosza Fabiniaka. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Bośniak Ensar Arifović oddał bardzo groźny strzał, po którym bramkarz gości z trudem wybił piłkę za linię końcową boiska. Po chwili ŁKS zdobył drugiego gola w bardzo podobny sposób jak w pierwszej połowie spotkania. Z rzutu rożnego znów dośrodkowywał Mila, a akcję sfinalizował strzałem głową drugi środkowy obrońca gospodarzy Tomasz Kłos. W doliczonym czasie gry ŁKS stworzył sobie kolejne dobre okazje do zdobycia bramki. Po szybkiej akcji i wymianie podań bramkową sytuację zmarnował wprowadzony po przerwie Adrian Świątek. Swoją szansę miał w końcówce także inny zmiennik w drużynie ŁKS-u Mieczysław Sikora, ale jego strzał obronił Bartosz Fabiniak.

11 kwietnia 2008, 20:00 - Łódź
Łódzki KS 2-0 Widzew Łódź
Marcin Adamski 14, Tomasz Kłos 51

ŁKS: 30. Bogusław Wyparło - 27. Paulinho, 2. Tomasz Kłos, 5. Marcin Adamski, 6. Arkadiusz Mysona - 10. Łukasz Madej, 17. Mladen Kašćelan, 9. Sebastian Mila, 26. Juca Viana (90, 25. Mieczysław Sikora), 14. Robert Szczot (84, 20. Adrian Woźniczka) - 16. Ensar Arifović (88, 15. Adrian Świątek).

Widzew: 21. Bartosz Fabiniak - 7. Sławomir Szeliga, 5. Robert Kłos, 19. Piotr Stawarczyk, 17. Tomasz Lisowski (84, 14. Łukasz Masłowski) - 16. Adrian Budka, 8. Łukasz Juszkiewicz, 25. Piotr Kuklis (46, 18. Mindaugas Panka), 10. Stefano Napoleoni - 9. Łukasz Mierzejewski (62, 20. Przemysław Oziębała), 27. Maciej Kowalczyk.

żółte kartki: Mysona, Paulinho - Panka.

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 12000 (w tym 3,500 gości).

źródło: 90minut.pl